poczta e-mail panel serwera panel klienta nowy klient promocje

Aktualności czyli co nowego w świecie domen


Rozwój oraz nowy cennik domen12-09-2018

Od zawsze słyszymy, że najbardziej w naszej ofercie cenicie sobie dostępność i wysoką jakość usług oraz pomoc naszych kolegów i koleżanek z BOK, którzy starają się służyć pomocą przy każdym zgłoszeniu. Dziękujemy Wam za wszystkie przekazane opinie i za to, że z roku na rok jest Was coraz więcej!
Widzimy Wasze sugestie, a także na bieżąco monitorujemy głosy internautów pojawiające się w różnych miejscach sieci i odnoszące się do usług oferowanych za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu dostrzegamy, że zwiększa się Wasza świadomość i oczekiwania – jest to jak najbardziej dobry kierunek, ponieważ w związku z tym my także nie możemy stać w miejscu. Musimy iść na przód, stale rozwijając infrastrukturę i dbając o to, aby każdy z naszego zespołu był ekspertem w swojej dziedzinie.
Powoduje to jednak, że pierwszy raz od naprawdę wielu lat zmuszeni jesteśmy dokonać zmian w naszym cenniku odnawiania domen. Wprowadzone zmiany są niewielkie (naprawdę się o to staraliśmy!), ale za to pozwolą utrzymać obsługę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, wraz z zespołem reagującym na wszelkie Wasze zgłoszenia.


Wiemy, że chcecie współpracować ze stabilnym technicznie i reagującym partnerem, dlatego rozwijamy się. Wierzymy, że robimy to z korzyścią dla naszych Klientów.
Pełen cennik odnowień: www.najtanszedomeny.pl/cennik-domen. Ceny hostingu i innych usług pozostają bez zmian!
 RODO - Umowa powierzenia/podpowierzenia18-05-2018

Szanowni Państwo - w Panelu Klienta pod zakładką RODO udostepniono możliwość bezpłatnego zawarcia drogą elektroniczną umowy powierzenia bądź podpowierzenia przetwarzania danych osobowych.Infolinia10-06-2017

Uprzejmie informujemy, iż dnia 14 sierpnia 2017 nasza infolinia będzie nieczynna. Tego dnia prosimy o kontakt pod naszymi adresami e-mail. Nasi konsultanci są do Państwa stałej dyspozycji.Nowy adres i regulamin01-06-2016

Pragniemy poinformować, iż zmianie ulega nasz adres korespondencyjny. Opracowaliśmy także nowy Regulamin, w którym uwzględniliśmy nowe funkcjonalności. Wszystko to w trosce o Państwa komfort i satysfakcję z naszych usług.

Nowy adres korespondencyjny biura to ul. Piłsudskiego 8, 35-074 Rzeszów. Uprzejmie prosimy o kierowanie wszelkiej korespondencji na nowy adres.

Prosimy również o zapoznanie się z naszym nowym Regulaminem, którego treść znajdziecie Państwo na naszej stronie https://najtanszedomeny.pl/Regulamin .
 Infolinia06-11-2015

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 09-11.11.2015 nasza infolinia będzie nieczynna. W tych dniach prosimy o kontakt pod naszymi adresami e-mail - konsultanci są do Państwa stałej dyspozycji. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej odpowiedzieć na wszelkie pytania i zgłoszenia. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.Nasi Klienci i Partnerzy:
Kaspersky Lab Helion Antyweb PKP Energetyka Depositphotos Brand24
© Wszelkie prawa zastrzeżone przez Najtańsze-Domeny.pl. Najtańsze-Domeny.pl jest marką firmy H88 S.A.